QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Park Postępu w Warszawie

Zrealizowany przez Echo Investment projekt biurowy Park Postępu w Warszawie uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.


Park Postępu to nowoczesny zespół biurowy klasy A, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie o łącznej powierzchni użytkowej około 34 tys. mkw. Część powierzchni na parterze budynku została przeznaczona pod punkty handlowe i usługowe. Do dyspozycji najemców będzie m.in. restauracja i salon prasowy. Wśród najemców znajdują się m.in.: Lux Med, Dent-a-Medical, Consumer Connection, Tavola, Dominata, Euro-apteka, PEKAO Financial Services, Estée Lauder, Termoizolacja, Abbott Laboratories, HTC, Novell. W nowym biurowcu znalazła się również siedziba warszawskiego oddziału Echo Investment. Obecnie trwają prace związane z wykończeniem wynajętych biur.PARK POSTĘPU to kompleks, składający się z 4 budynków połączonych kondygnacją parteru. Kompleks jest realizowany u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej w Warszawie. Każdy z budynków ma 7 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne.

Projekt PARKU POSTĘPU został opracowany w warszawskiej pracowni APA Wojciechowski. Budowę PARKU POSTĘPU rozpoczęto w styczniu 2008 roku. Roboty prowadzone są przez firmę Modzelewski & Rodek.


ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii i na Węgrzech.


Nieruchomości-Inwestycje komercyjne

Nieruchomości-Strona Główna


Źródło: Echo Investment

15.09.2009


Tagi: Echo Investment, Park Postępu

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...