QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
KOKTAJL
Szukaj 

Malta Office Park - II etap

Stan surowy drugiego etapu realizacji Malta Office Park został zakończony. W jego skład wchodzą trzy budynki – dwa 5 i jeden 6-kondygnacyjny, oferujące łącznie ponad 16.000 mkw. powierzchni wynajmowalnej. Obecnie trwają wewnętrzne prace wykończeniowe. Budynki 5-kondygnacyjne zostaną oddane do użytku w II połowie 2009 roku. Zakończenie prac związanych z całością obiektu planowane jest na II połowę 2010 roku.


Pierwszy etap projektu został oddany do użytku pod koniec 2008 roku. Składa się on z dwóch budynków o łącznej powierzchni wynajmowalnej ponad 7 500 mkw. Powierzchnia biurowa została wynajęta w 100%. Wśród najemców znajdują się m.in. Polsoft, Newell Rubbermade, Inotel, Medicover, Intermedica, Żagiel, Axa, Reiffeisen, OCE Poland, Martela, Mentor Graphics i Allianz.Malta Office Park to nowoczesny park biurowy zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Abp Baraniaka. W skład zespołu wchodzi sześć budynków: cztery 5-kodygnacyjne i dwa 6-kondygnacyjne. Wszystkie budynki połączone są kondygnacją parkingu podziemnego. Zastosowana formuła „open space" umożliwi elastyczne podziały pięter i szerokie możliwości aranżacyjne. W całym kompleksie dostępnych będzie blisko 31.000 mkw. powierzchni wynajmowalnej. Pracować w nim będzie 2500-3000 osób. Atutem zespołu będzie ok. 600 miejsc parkingowych na nadziemnym i podziemnym parkingu. Cały kompleks zostanie wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, systemu bezpieczeństwa, monitorowania i kontroli dostępu. W ramach inwestycji deweloper przebuduje układ drogowy wokół kompleksu, dostosowując go do nowych potrzeb. Wg planów cała inwestycja będzie zrealizowana do końca 2010 r.

Projekt zespołu Malta Office Park powstał w poznańskiej pracowni architektonicznej Litoborski-Marciniak.


ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii i na Węgrzech.


Nieruchomości-Inwestycje komercyjne

Nieruchomości-Strona Główna


Źródło: Echo Investment

19.06.2009


Tagi: Echo Investment, Malta Office Park, Altkom, Colliers

SPOTKANIA BIZNESOWE

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...