QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Biurowiec Alfa w Gdańsku-Oliwie

Biurowiec Alfa, zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej, 100 m od Alei Grunwaldzkiej, w pobliżu Parku Oliwskiego, będzie oferował blisko 5000 mkw powierzchni komercyjnej, głównie biurowej.


Najemcy będą mieli do dyspozycji dwupiętrowy podziemny parking, skąd czterema windami będzie można dostać się na wyższe kondygnacje budynku. Oprócz dbałości o estetykę budynku, autorzy projektu opracowali koncepcję architektoniczną opartą o atrium. Dzięki takiemu rozwiązaniu powierzchnia zaaranżowana zarówno w opcji ‘otwartej przestrzeni’ czy też z podziałem na moduły (pokoje), będzie doskonale doświetlona naturalnym światłem.


Ponadto w budynku zastosowane będą nowoczesne rozwiązania technologiczne. Oprócz zaawansowanej klimatyzacji i wentylacji, powierzchnie będą wyposażone w czujki dymu i ciepła, łącza światłowodowe, tryskacze i instalacje przeciwpożarowe. Istnieje także możliwość zainstalowania podniesionych podłóg i podwieszanych sufitów; w zależności od oczekiwań najemcy. Ponadto w budynku ‘Alfa’ zadbano o BMS (system zarządzania budynkiem), system zasilania awaryjnego, kontrolę dostępu, monitoring oraz inne rozwiązania techniczne, które czynią ten budynek wysoko nowoczesnym.

Oddanie budynku zaplanowano na 4 kw. 2010 roku. W budynku znajdować się będzie także Cafe Bistro dostępne dla pracowników budynku ‘Alfa” oraz osób z zewnątrz.

‘Oliva Business Park’ jest nietypowym parkiem biznesowym. Jest to prekursorska idea, którą firma Truss z sukcesem wprowadziła na gdański rynek. ‘Oliva Business Park’ jest to kompleks składający się z kilku budynków biurowych zlokalizowanych w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie. Budynki nie sąsiadują bezpośrednio ze sobą; symboliczną granicę kompleksu stanowi granica dzielnicy Oliwa.


Gdański deweloper, Alfa Investment (należąca do grupy Truss Real Estate) wybrała międzynarodową firmę doradczą Jones Lang LaSalle na wyłącznego doradcę w procesie komercjalizacji drugiej fazy gdańskiego kompleksu ‘Oliva Business Park’ - budynku biurowego ‘Alfa’.


Nieruchomości-Inwestycje komercyjne

Nieruchomości-Strona Główna


Źródło:Jones Lang LaSalle

19.06.2009


Tagi: Jones Lang LaSalle, Oliva Business Park, Alfa Investment, Truss Real Estate

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Bidroom to holenderska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 rokujako bezprowizyjna hotelowa...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...