QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Biurowiec Business House we Wrocławiu

Dolnośląski Park Innowacji i Nauki SA rozpoczyna nową inwestycję biurową w obrębie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST PARK. Budynek o nazwie Business House powstanie we Wrocławiu, na Oporowie przy ul. E.Kwiatkowskiego 4 w sąsiedztwie istniejącego budynku Idea House, należącego również do Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki S.A. Business House, będący drugim etapem budowy, ma być biurowcem klasy A o łącznej powierzchni ponad 6 tys. mkw. oraz oferującym około 130 naziemnych miejsc parkingowych. Komercjalizacją obiektu zajmują się doradcy z United Projects.


foto
Business House powstanie we Wrocławiu, na Oporowie przy ul. E.Kwiatkowskiego 4 obrębie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.


- Spodziewamy się, że budowa ruszy w marcu tego roku, a pierwsi najemcy wprowadzą się już w I kwartale 2016 roku. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowań do ogłoszenia przetargu na Generalnego Wykonawcę. Jesteśmy przekonani, że Business House to właściwe miejsce dla firm, którym zależy na prowadzeniu działalności w dogodnej lokalizacji, nie tylko pod względem dostępności komunikacyjnej, ale przede wszystkim w miejscu skupiającym potencjalnych partnerów biznesowych. Obiekt oferować będzie rozwiązania techniczne gwarantujące komfort, bezpieczeństwo i ciągłość pracy, co jest niezwykle ważne w obecnych czasach. Inwestycję sfinansuje Bank Gospodarstwa Krajowego w ramach programu „Inwestycje polskie - mówi Lidia Ciesielska, Prezes DPIN S.A.


Kolejny budynek stanowi odpowiedź na pojawiające się potrzeby rynkowe ze strony obecnych i potencjalnych klientów DPIN S.A. Business House, to po Idea House, kontynuacja misji w zakresie wspierania przedsiębiorczości w regionie. Po ofercie dotyczącej wspierania przedsiębiorczości na jej wczesnym stadium, przyszedł czas na realizację zadań dla większych odbiorców. Najmniejszy moduł oferowany najemcom to 124 mkw na parterze, i 200 mkw na piętrach. W nowym budynku ma powstać ok 800 nowych miejsc pracy. Lokalizacja budynku gwarantuje doskonały dostęp do autostrady A4, autostradowej obwodnicy A8 oraz bardzo dobre połączenie z lotniskiem we Wrocławiu. Bliskość przystanku komunikacji miejskiej oraz dostęp do głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia pozwalają na szybki dojazd do centrum miasta. Projekt powstał we współpracy z pracownią architektoniczną Archimedia z Poznania.


- Z pewnością największym atutem Business House będzie duża powierzchnia pięter, około 1000 mkw, która pozwoli najemcom na dowolną aranżację przestrzeni, ale też potencjalny dalszy rozwój firmy w ramach jednej lokalizacji - zachwala Daria Dudek z United Projects, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację budynku. – Lokale mogą być zaaranżowane jako „open space” lub z podziałem na pomieszczenia, a na życzenie najemców, powierzchnie mogą zostać oddane w standardzie “pod klucz – dodaje Daria Dudek z United Projects.


Źródło: United Projects

03.03.2015


Tagi: biurowiec, DPIN, Business House


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...