QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Galeria Aviator w Mielcu

Rank Progress SA wybrał generalnego wykonawcę Galerii Aviator w Mielcu. Giełdowy Mirbud wybuduje obiekt za 56 mln zł netto. Prace budowlane mają ruszyć do 9 marca br. Planowany termin zakończenia, to koniec marca 2016 roku.


wykres


W ramach umowy generalny wykonawca zrealizuje całość prac budowlanych wraz z infrastrukturą techniczną oraz wykona wewnętrzny układ drogowy i parking. Start prac zaplanowano do dnia 9 marca br.


– Rozpoczęcie tej budowy to dla nas powód do wyjątkowej satysfakcji, bo był to niezwykle trudny projekt w fazie procedur administracyjnych – podkreśla Jan Mroczka, prezes Rank Progress SA.- Już teraz obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców, a także potencjalnych kupców – dodaje Jan Mroczka.


Aviator będzie jedną z największych galerii w portfolio legnickiego dewelopera. Jej powierzchnia całkowita to 34 tys. mkw. a powierzchnia najmu ponad 25 tys. mkw. W kompleksie znajdą się m.in.: butiki odzieżowe i obuwnicze największych sieciowych marek, liczne punkty handlowe i usługowe. Klienci będą mogli korzystać z również 1100 miejsc parkingowych. Finisz prac przewidziano w umowie na koniec marca 2016 roku.


Jednocześnie Rank Progress podpisał z Mirbudem wartą 18,5 mln zł netto warunkową umowę na wykonanie budynku marketu budowlanego wraz z infrastrukturą, który najprawdopodobniej powstanie w drugim etapie realizacji inwestycji w Mielcu. Jeśli umowa się ziści, pawilon powstanie najpóźniej do 30 marca 2016 r.


Źródło:Rank Progress

02.03.2015


Tagi: Galeria Aviator, Mielec


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...