QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Park biurowy Neopark w Warszawie

Z początkiem marca rozpoczyna się budowa projektu biurowego Neopark, zlokalizowanego na skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Wynalazek, którego inwestorem jest firma Yareal.


foto
Park biurowy Neopark powstanie przy skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Wynalazek w Warszawie.


Neopark zaoferuje najemcom 24 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A znajdującej się w dwóch czteropiętrowych budynkach tworzących prawdziwy kampus biurowy. Inwestor zadba również o komfort pracowników, którzy przerwę w pracy będą mogli spędzić odpoczywając na zielonym dziedzińcu lub tarasach z naturalną roślinnością. Zakończenie realizacji pierwszej fazy inwestycji, tj. pierwszego z dwóch budynków, zaplanowano na III kw. 2016 r.


Neopark wyróżni się na tle innych inwestycji biurowych położonych na Dolnym Mokotowie wyjątkowym projektem architektonicznym, m.in. całkowicie przeszkloną fasadą, ułatwiającą dotarcie światła słonecznego do jego wnętrza oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. W każdym z budynków znajdą się reprezentacyjne, chronione hole recepcyjne oraz pięć kondygnacji biurowych. Poszczególne poziomy zróżnicowane będą pod względem wielkości: od ok. 1500 mkw. do około 2500 mkw., co umożliwi dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb każdego z najemców, nawet w trakcie trwania umowy najmu. Biura typu „open space” będą mogły być dowolnie przearanżowane na przestrzeń z pokojami biurowymi oraz odwrotnie - w zależności od bieżących potrzeb firmy. Dodatkowym atutem będzie naturalna zieleń zaprojektowana na dziedzińcu i wokół budynków.


Bogata oferta dodatkowa dedykowana pracownikom budynku obejmie m.in. zlokalizowaną na parterze modną restaurację będącą przestrzenią spotkań, punkty handlowo-usługowe, salę konferencyjną, klub fitness, parking dla rowerów, myjnię samochodową oraz usługę concierge. Inwestor zadba również o komfortowy dojazd do parku biurowego Neopark. Linia autobusowa dowiezie pracowników z najbliższej stacji metra w porannym oraz popołudniowym szczycie komunikacyjnym. Dodatkowym ułatwieniem będzie również wysoki współczynnik miejsc parkingowych znajdujących się na parkingu.


Zastosowane w inwestycji rozwiązania przyjazne środowisku wpłyną na obniżenie kosztów jej eksploatacji. Zasilanie wyłącznie z odnawialnych źródeł energii, urządzenia do utylizacji oraz zminimalizowania zużycia wody, energooszczędne windy oraz oświetlenie i stacje ładowania samochodów elektrycznych, to tylko niektóre z tych elementów. Z tych właśnie powodów, park biurowy Neopark może się poszczycić certyfikatem BREEAM dla tzw. zielonych budynków na poziomie „Excellent”.


Neopark został zaprojektowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RD Bud.


Źródło: Yareal

12.02.2015


Tagi: park biurowy, Neopark


ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE