QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Pierwsze z cyklu spotkań Biznes po Godzinach

Liczne grono przedsiębiorczych kobiet, eksperci od budowania wizerunku i zakładania własnego biznesu, a wszystko w przytulnym otoczeniu restauracji Nu Nu Nu przy ul. Żurawiej w Warszawie – tak w skrócie wyglądało pierwsze z cyklu spotkań Biznes po Godzinach. Wydarzenie odbyło się 31 lipca br., a jego organizatorem była Fundacja Twoja Inicjatywa!Podczas spotkania wszystkie z obecnych Pań dowiedziały się jak poprzez odpowiednio dobrany strój biznesowy kreować swój wizerunek. Poruszone zostały również ważne i trudne tematy związane z założeniem własnej firmy i odpowiednim doborem jej formy. Uczestniczki usłyszały także jak ważna w świecie biznesu jest sztuka makijażu, a dowodem na to była historia sukcesu Naczelnej Dyrektor Sprzedaży w firmie Mary Kay.


W wydarzeniu wzięło udział 30 przedsiębiorczych kobiet, które podczas takich spotkań szukają nie tylko porad, wskazówek czy informacji. Ważne są również kontakty biznesowe, czyli nic innego jak networking.


- Biznes po Godzinach to cykl spotkań skierowany do przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn w dedykowanych im specjalnie edycjach. Pierwsza, letnia edycja, przeznaczona dla kobiet, mimo okresu urlopowego od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Spotkania odbywają się w niewielkich grupach i mają na celu pokazanie różnych aspektów funkcjonowania kobiet i mężczyzn w świecie biznesu. Nasi eksperci i partnerzy doradzają w kwestiach wizerunkowych, przedstawiają swoje historie sukcesów, prezentują uczestnikom dostępne dla nich na rynku możliwości, udzielają cennych wskazówek niezbędnych do osiągniecia sukcesu poprzez otworzenie własnej firmy – mówi Katarzyna Wicha z Fundacji Twoja Inicjatywa!


- Jako osoba od kilku lat związana z korporacją, a w głębi serca marząca o własnej firmie, szukałam właśnie takich spotkań. Nie spotkań dla kobiet i typowo babskich pogaduszek, ale konkretów dla osób, którym brakuje trochę odwagi do pójścia na swoje – podkreśla jedna z uczestniczek spotkania. Z kolei Magda Kowalska z Pimento.pl dodaje: - Biznes po godzinach to świetna inicjatywa nie tylko dla osób poszukujących pomysłu na swoją drogę i biznes, ale również tych, którzy prowadzą własne firmy i szukają inspiracji na ich rozwój. Niepowtarzalna możliwość wymiany pomysłów i doświadczeń z ludźmi sukcesu, którzy mają odwagę kreować własną rzeczywistość oraz motywować do tego innych.


W związku z dużym zainteresowaniem kolejne edycje spotkań Biznes po Godzinach – ladies edition już 7.08 oraz 28.08, a już jesienią Fundacja planuje zorganizować cykl dla przedsiębiorczych mężczyzn. Szczegóły i zapisy na stronie www.twoja-inicjatywa.pl.


Źródło: Fundacja Twoja Inicjatywa

04.08.2014


Tagi: Biznes po Godzinach


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE