QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Transportowcy zaostrzają protest!

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce podjęło decyzję o kolejnej akcji protestacyjnej 23 czerwca. Czekają nas kolejne utrudnienia w ruchu drogowym i ulicznym w całej Polsce.


Na zorganizowanym w ZMPD spotkaniu szefów organizacji przewoźników zdecydowano o przeprowadzeniu "Akcji Ślimak". 23 czerwca w godzinach 12-15 samochody ciężarowe w Polsce będą się poruszały z prędkością 20 kilometrów na godzinę.


W liście protestacyjnym ZMPD skierowanym do transportowców czytamy m.in.:

"Rząd nadal nas ignoruje. Po naszym proteście przeprowadzonym 11 czerwca nie otrzymaliśmy żadnej deklaracji działań zmierzających do rozwiązywania problemów rujnujących nasze przedsiębiorstwa. Postanowiliśmy zaostrzyć formę działania. Na zorganizowanym w ZMPD spotkaniu szefów organizacji przewoźników zdecydowaliśmy, że 23 czerwca przeprowadzimy "Akcję Ślimak". Od godziny 12.00 do 15.00 samochody ciężarowe w Polsce będą się poruszały z prędkością 20 kilometrów na godzinę.

Wiemy, że akcja wywoła ogromne problemy komunikacyjne w całym kraju, ale nie czujemy się za nie odpowiedzialni. To rząd zignorował naszą akcję ostrzegawczą z 11 czerwca i zmusił nas do zaostrzenia formy protestu. Premier i jego ministrowie mogą zapobiec temu, co nastąpi 23 czerwca, siadając z nami do stołu rozmów, o co od miesięcy prosimy. Nie zgadzamy się na dalsze lekceważenie nas i problemów, które są zagrożeniem dla naszych przedsiębiorstw, setek tysięcy pracowników, a także naszych rodzin. Najwyższa pora powiedzieć: Dość tego Panowie Politycy!..."


Źródło: SPD Dolny Śląsk

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...