QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Enterprise Park bud. C w Krakowie

5 miesięcy rozpoczęła się budowa nowego gmachu na terenie Enterprise Park w Krakowie. Otwarcie budynku C planowane jest na sierpień 2014 r.


Kompleks Enterprise Park w Krakowie to nowoczesny park biznesowy usytuowany blisko centrum miasta w dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich.


Kompleks Enterprise Park w Krakowie to nowoczesny park biznesowy usytuowany blisko centrum miasta w dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Pierwszy etap, budynki A i B z ponad 15.000 mkw powierzchni, zostały oddane do użytku w październiku 2012 r. Powstający obecnie budynek C będzie miał do zaoferowania ponad 14.000 mkw powierzchni biurowej klasy A.


Trzy budynki kompleksu Enterprise Park docelowo zaoferują łącznie ok. 29.000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej, zapewniającej użytkownikom dużą swobodę aranżacji biur. Typowe piętra w budynkach A i B oferują łatwe do podziału powierzchnie od 1.706 mkw do 2.310 mkw. W budynku C będzie jeszcze przestronniej: powierzchnia typowego piętra wynosić będzie od 4.066 mkw do 4.236 mkw.


Niewątpliwym atutem Enterprise Park jest dogodna lokalizacja 3,5 km od krakowskiego Starego Rynku. Przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych, stacja kolejowa czy przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju sprawiają, że Enterprise Park jest znakomicie połączony z pozostałymi dzielnicami miasta.


Enterprise Park to najbardziej „zielony” park biznesowy w Krakowie. Aż 40 proc. jego obszaru stanowią tereny naturalnej zieleni obsadzone różnorodną roślinnością. Z myślą o osobach preferujących ekologiczne metody docierania do pracy, w obrębie kompleksu wytyczony został system ścieżek rowerowych oraz monitorowane stanowiska postojowe dla jednośladów. Na parterach budynków znalazły się przebieralnie z dostępem do łazienek z prysznicami i brodzikami. I etap projektu uzyskał certyfikat środowiskowy BREEAM z oceną „bardzo dobry”. Powstający właśnie budynek C kompleksu jest w trakcie procesu certyfikacji w systemie BREEAM ze spodziewaną oceną końcową na poziomie "bardzo dobry".


II etap Enterprise Park realizowany jest w systemie deweloperskim z finansowaniem zapewnionym przez konsorcjum zawiązane przez Raiffeisen Bank i Alior Bank. Generalne wykonawstwo inwestycji powierzone zostało firmie Eiffage Polska Budownictwo S.A.


Źródło: Avestus Real Estate

28.11.2013


Tagi: inwestycja biurowa, Enterprise Park


ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE