QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Konferencja Profesjonalny Inwestor 2013 & VSA Day za nami

Za nami kolejna edycja Konferencji Profesjonalny Inwestor, podczas której we Władysławowie spotkało się 380 inwestorów. Jak co roku, dołożyliśmy wszelkich starań, aby hasło „Tylko praktyka inwestowania” w pełni oddawało istotę tego wydarzenia.


Rafał Glinicki podczas swoich wykładów przekazał słuchaczom wiele praktycznych wskazówek traderskich oraz przedstawił, w jaki sposób powinien wyglądać odpowiedni proces decyzyjny tradera, zaprezentował także inny ważny aspekt - odpowiednie podejście mentalne do inwestycji na żywym rynku.

W tym roku przy organizacji Konferencji współpracowaliśmy z firmą VSA TRADER. Gavin Holmes i Rafał Glinicki przez cały piątek dzielili się swoim doświadczeniem w inwestowaniu w oparciu o metodologię Volume Spread Analysis w połączeniu z teorią fal Elliotta oraz geometrią rynku. Uczestnicy Konferencji mieli okazję wziąć udział w module, w którym Gavin Holmes poprowadził trading na żywo, w części tej można było zobaczyć zyskowne zagranie przy użyciu podstawowych zasad VSA.


Gavin Holmes i Rafał Glinicki przez cały piątek dzielili się swoim doświadczeniem w inwestowaniu w oparciu o metodologię Volume Spread Analysis w połączeniu z teorią fal Elliotta oraz geometrią rynku.

Rafał Glinicki podczas swoich wykładów przekazał słuchaczom wiele praktycznych wskazówek traderskich oraz przedstawił, w jaki sposób powinien wyglądać odpowiedni proces decyzyjny tradera, zaprezentował także inny ważny aspekt - odpowiednie podejście mentalne do inwestycji na żywym rynku.


W tym dniu odbyły się również Targi Akcjonariat – wyjątkowa okazja do spotkania ze spółkami „oko w oko”, w których udział wzięły: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Cinema City International N.V., BIOMAX S.A., Atende S.A., Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A., Midas S.A., Powszechne Towarzystwo Inwestycyjne Spóła Akcyjna, Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, INVESTcon GROUP SA, E-Misja Sp. z o.o., INVESTEKO S.A., Lubelski Węgiel „BOGDANKA” S.A i Polski Holding Medyczny PCZ.


Uczestnicy Konferencji mieli okazję wysłuchać m.in. wykładu Tomasza Jerzyka „Nie walcz z bankiem centralnym” o wpływie rekordowo niskich stóp procentowych na różne klasy aktywów. Piotr Grela przybliżył słuchaczom poziomy DiNapolego a Michał M. Lisiecki z Platformy Mediowej Point Group S.A. starał się odpowiedzieć na pytanie, czy mediom papierowym grozi wyginięcie. Wojciech Białek, reprezentujący Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. na 8 marca 2014 r zapowiedział koniec hossy. Gwiazdą sobotniego wieczoru był Tomasz Jachimek, który wprowadził wszystkich uczestników w wyborny nastrój.


Konferencja zorganizowana została w ramach programu Akcjonariat Obywatelski.


Źródło: SII/VSA Trader

Zdjęcia: Mieczysław Mieloch

26.11.2013


Tagi: konferencja, Władysławowo, Profesjonalny Inwestor 2013


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE