QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Biurowiec Pascal w Krakowie

Już za 9 miesięcy, w kwietniu 2014 r., pierwsi najemcy wprowadzą się do biurowca Pascal, stanowiącego część Centrum Biurowego Korona.


Biurowiec Pascal, stanowi część Centrum Biurowego Korona w centrum Krakowa, w rejonie ulic: Armii Krajowej, Przybyszewskiego, Juliusza Lea i Kołowej.


Pascal to zwieńczenie flagowego projektu GTC w Krakowie jakim jest Centrum Biurowe Korona. Budynek oferuje 5 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach, zapewniając swoim użytkownikom najwyższy komfort i wygodę pracy. Duża powierzchni oferowanych biur pozwala na dowolną aranżacji przestrzeni zgodnie z potrzebami najemców. Jego doskonała lokalizacja, w centrum Krakowa, w rejonie ulic: Armii Krajowej, Przybyszewskiego, Juliusza Lea i Kołowej, umożliwia wygodne i szybkie połączenie ze strategicznymi punktami miasta. Pascal to biurowiec zaprojektowany z myślą o przyszłych najemcach, dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych w fazie projektowania budynku i użyciu najwyższej jakości materiałów podczas budowy będzie on nie tylko oszczędny w eksploatacji, ale i przyjazny dla środowiska. Biurowiec został zaprojektowany przez znane krakowskie biuro architektoniczne DDJM, natomiast wykonanie zlecono wiodącej firmie budowlanej Warbud.


Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem tego budynku jest międzynarodowa firma doradcza CBRE.


Pascal to czwarty budynek cenionego kompleksu biurowego GTC, w którego skład wchodzą również biurowce Newton, Edison i Galileo tworzące prestiżowe centrum biznesu. Centrum Biurowe Korona oferuje blisko 37 000 m kw. powierzchni użytkowej, a jego zaletami cieszą się tacy najemcy jak: IBM, Genpack, Hitachi, Deloitte, KPMG czy State Street.


Źródło: GTC

14.10.2013


Tagi: Centrum Biurowe Korona, biurowiec, Pascal


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...