QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Orange Office Park w Krakowie

Orange Office Park będzie kompleksem biurowym klasy A o łącznej powierzchni ponad 25.000 m2. W ramach trzyetapowej inwestycji powstanie także 2.500 m2 powierzchni handlowej, oraz wielopoziomowy parking. Cechą, która odróżnia Orange Office Park od innych kompleksów biurowych, jest wyjątkowo duża powierzchnia biurowa jednego poziomu, która we wszystkich 3 etapach będzie wynosić łącznie ponad 6.000 m2.


Kompleks biurowy Orange Office Park zlokalizowany przy ul. Klimeckiego 1 w Krakowie


Orange Office Park jest kompleksem biurowym klasy A o łącznej powierzchni ponad 25.000 m2. W ramach trzyetapowej inwestycji powstanie także 2.500 m2 powierzchni handlowej, oraz wielopoziomowy parking. Cechą, która odróżnia Orange Office Park od innych kompleksów biurowych, jest wyjątkowo duża powierzchnia biurowa jednego poziomu, która we wszystkich 3 etapach będzie wynosić łącznie ponad 6.000 m2.


Inwestycja zlokalizowana w przechodzącej rewitalizację dzielnicy Zabłocie – położonej najbliżej w stosunku do ścisłego centrum miasta, niecentralnej dzielnicy biznesowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdą się inne parki biurowe co sprawia, że Zabłocie jest jedną z najbardziej dynamiczniej rozwijających się dzielnic biurowych w Krakowie.


Inwestorem projektu Orange Office Park jest East-West Development Office sp. z o.o. - spółka celowa, kontrolowana przez luksemburski holding realizujący przedsięwzięcia deweloperskie na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Austrii i Polski. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Spółka CFE Polska sp. z o.o.Orange Office Park składać się będzie z 3 etapów:

  • Amsterdam - budynek posiadający około 9.000 m2 powierzchni biurowej or około 2 500 m2 powierzchni handlowej, który powstanie w pierwszym etapie wraz z podziemnym parkingiem.
  • Rotterdam - budynek posiadający ok. 8.000 m2 powierzchni biurowej powstanie w drugim etapie.
  • Den Hague - zostanie zrealizowany w ostatniej kolejności i mieścił będzie ok. 8.500 powierzchni biurowej.

Pieczę nad inwestycją sprawuje Theodoor Jongen, z wykształcenia architekt, z 40 letnią praktyką, obecny w Polsce od 2005 roku. Był on zaangażowany w realizację takich projektów jak Galeria Korona w Kielcach, osiedle mieszkaniowe w Biedrusku pod Poznaniem oraz osiedle domów jednorodzinnych w Krakowie. Inwestycja jest zarządzana i obsługiwana przez Piotra Miklaszewskiego, właściciela firmy MC Real Property z Krakowa.


Źródło: East-West Development Office sp. z o.o.

01.07.2013


Tagi: projekt biurowy, inwestycja, biurowiec, Orange Office Park, Kraków


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...