QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Turystyka Podlasia i Mazur jedzie podbijać Rosję

Misja Gospodarcza Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej ma zaowocować ścisłą współpracę z rynkiem rosyjskim. Strategia Rozwoju Województwa Podlaskiego ujmuje Polskę Wschodnią jako bramę na Wschód. Przedsiębiorcy zrzeszeni w Klastrze Marek Turystycznych chcą wykorzystują każdą okazję, by się rozwijać i promować.


– Organizowana przez nas Misja Gospodarcza ma na celu zapoznanie przedsiębiorców zrzeszonych w Klastrze Marek Turystycznych Polski Wschodniej z problematyką działalności firm z branży turystycznej w Rosji – mówi Tomasz Kozłowski, koordynator projektu, prezes Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego. – Dodatkowe korzyści to przede wszystkim przybliżenie turystycznego rynku Rosji, oczekiwań, zasad i standardów oraz przygotowanie klastrowiczów do ewentualnej przyszłej współpracy z tamtejszymi partnerami. Już w niedzielę 9 czerwca 2013 roku grupa 29 podlaskich przedsiębiorców należących do Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej wyleci na Misję Gospodarczą do Moskwy i St Petersburga.


W czasie tygodniowej wizyty w stolicy Rosji przedsiębiorcy odbędą kilkanaście spotkań biznesowych, w tym przede wszystkim z biznesmenami i przedsiębiorcami z branży turystycznej. Zaplanowane też jest spotkanie w polskiej placówce dyplomatycznej. Oprócz poznawania rynku rosyjskiego, przedsiębiorcy wezmą ze sobą materiały promocyjne i reklamowe klastra przygotowane specjalnie na misję.


– Jestem przekonany, że spotkania podczas organizowanej przez nas misji pomogą naszym klastrowiczom nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz zainicjują przyszłą współpracę – zapowiada Tomasz Kozłowski.


Do Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej należą: Best Western Hotel Żubrówka, Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna, Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Handlowo-Usługowe "Zbyszko" Sp. z o.o., Stowarzyszenie Agroturystyczne "Mazurska Kraina", Hotel Augustów/WIP, PUH "PRO" Włodzimierz Ciesłowski Hotel Albatros, Gastro-Strefa s.c., Biuro Turystki Bial-Tur sp. z o.o., Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Szelment, Biuro Usługowo-Handlowe Mirage Mirosław Szyszko, Cristal Sp. z o.o., ADER - Aleksander Niczyporuk, PHU "Martom-Traveland" sp. z o.o. Hotel Anders, Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe "Zamek" Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe "Zamek-Ryn" Sp. z o.o., Kiermusy Dworek nad Łąkami, Fundacja Zielone Płuca Polski, Hotel "Warszawa" sp. z o.o., Kamiennica Sp. z o.o., Białostockie Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Sp. z o.o., Amicus, Hotel Gołębiewski, Condohotels Management, Podlaska Fundacja Sportu Tursytyki i Ochorony Przyrody "SWT", Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Borowinowy Zdrój i Titanic.


Źródło: Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

07.06.2013


Tagi: Klaster Marek Turystycznych Polski Wschodniej, turystyka, misja gospodarcza, Rosja


SPOTKANIA BIZNESOWE

ZOBACZ JAK ODNIEŚĆ SUKCES

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

WROCŁAW - BIURA DO WYNAJĘCIA

foto

Zlokalizowany w rejonie wrocławskiego śródmieścia biurowiec Promenady ZITA oferuje do wynajęcia...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

STUDIA PODYPLOMOWE

giełda

MWSLiT to istniejąca od 2001 r., specjalistyczna, niepubliczna...

KOWR WE WROCŁAWIU - NOWE OFERTY!

KOWR O/Wrocław prezentuje nieruchomości zabytkowe i grunty inwestycyjne, na które...

KINNARPS - MEBLE

foto

Zapraszamy do warszawskiego showroomu Kinnarps w nowej odsłonie. Zaktualizowana...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...