QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Oferta O nas
QBusiness.pl
spotkania biznesowe
Szukaj 
Banner

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT

Partnerzy:
Wrocław
BCC
WCL DFG
DIG
Dolnośląska
Izba
Gospodarcza
stowarzyszenie
Stowarzyszenie
Przewoźników
Drogowych
InWroc MRN
Ślęza

Turystyka Podlasia i Mazur jedzie podbijać Rosję

Misja Gospodarcza Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej ma zaowocować ścisłą współpracę z rynkiem rosyjskim. Strategia Rozwoju Województwa Podlaskiego ujmuje Polskę Wschodnią jako bramę na Wschód. Przedsiębiorcy zrzeszeni w Klastrze Marek Turystycznych chcą wykorzystują każdą okazję, by się rozwijać i promować.


– Organizowana przez nas Misja Gospodarcza ma na celu zapoznanie przedsiębiorców zrzeszonych w Klastrze Marek Turystycznych Polski Wschodniej z problematyką działalności firm z branży turystycznej w Rosji – mówi Tomasz Kozłowski, koordynator projektu, prezes Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego. – Dodatkowe korzyści to przede wszystkim przybliżenie turystycznego rynku Rosji, oczekiwań, zasad i standardów oraz przygotowanie klastrowiczów do ewentualnej przyszłej współpracy z tamtejszymi partnerami. Już w niedzielę 9 czerwca 2013 roku grupa 29 podlaskich przedsiębiorców należących do Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej wyleci na Misję Gospodarczą do Moskwy i St Petersburga.


W czasie tygodniowej wizyty w stolicy Rosji przedsiębiorcy odbędą kilkanaście spotkań biznesowych, w tym przede wszystkim z biznesmenami i przedsiębiorcami z branży turystycznej. Zaplanowane też jest spotkanie w polskiej placówce dyplomatycznej. Oprócz poznawania rynku rosyjskiego, przedsiębiorcy wezmą ze sobą materiały promocyjne i reklamowe klastra przygotowane specjalnie na misję.


– Jestem przekonany, że spotkania podczas organizowanej przez nas misji pomogą naszym klastrowiczom nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz zainicjują przyszłą współpracę – zapowiada Tomasz Kozłowski.


Do Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej należą: Best Western Hotel Żubrówka, Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna, Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Handlowo-Usługowe "Zbyszko" Sp. z o.o., Stowarzyszenie Agroturystyczne "Mazurska Kraina", Hotel Augustów/WIP, PUH "PRO" Włodzimierz Ciesłowski Hotel Albatros, Gastro-Strefa s.c., Biuro Turystki Bial-Tur sp. z o.o., Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Szelment, Biuro Usługowo-Handlowe Mirage Mirosław Szyszko, Cristal Sp. z o.o., ADER - Aleksander Niczyporuk, PHU "Martom-Traveland" sp. z o.o. Hotel Anders, Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe "Zamek" Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe "Zamek-Ryn" Sp. z o.o., Kiermusy Dworek nad Łąkami, Fundacja Zielone Płuca Polski, Hotel "Warszawa" sp. z o.o., Kamiennica Sp. z o.o., Białostockie Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych Sp. z o.o., Amicus, Hotel Gołębiewski, Condohotels Management, Podlaska Fundacja Sportu Tursytyki i Ochorony Przyrody "SWT", Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Borowinowy Zdrój i Titanic.


Źródło: Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

07.06.2013


Tagi: Klaster Marek Turystycznych Polski Wschodniej, turystyka, misja gospodarcza, Rosja