QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Prime Corporate Center w Warszawie

Inwestor i deweloper Golub GetHouse, spółka joint venture pomiędzy Golub & Company z siedzibą w Chicago i warszawską firmą GetHouse Developer, zaprezentował Prime Corporate Center – swoją najnowszą inwestycję biurową, zlokalizowaną przy ulicy Grzybowskiej 78, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się ulic w Warszawie. Od dnia dzisiejszego rozpoczął się proces wynajmu powierzchni biurowych w Prime Corporate Center.


Prime Corporate Center to budynek biurowy klasy A o konstrukcji 83-metrowej wieży, 23 kondygnacjach naziemnych i 5 kondygnacjach podziemnych z 9 szybkobieżnymi windami. Oferuje 20 148 mkw ergonomicznej, bez kolumnowej powierzchni biurowej, z oknami od podłogi do sufitu o wielkości pięter od 841 mkw w części wieżowej budynku, do 1 261 mkw na kondygnacjach podium. Jego doskonałe położenie, w rozwijającej się i przesuwającej w stronę Woli, centralnej dzielnicy biznesowej Warszawy, zaledwie 500 metrów od budowanej drugiej linii metra Rondo Daszyńskiego, z bogatą siatką dostępnych połączeń transportu publicznego sprawia, że zainteresowanie wynajmem powierzchni biurowych już teraz, jest bardzo duże.


Biurowiec zaprojektowany został przez biuro architektoniczne Solomon Cordwell Buenz (SCB) z Chicago wspólnie z biurem architektonicznym Epstein, będzie spełniał wszystkie wymagania certyfikatu BREEAM®. Zielony budynek zapewni najemcom niższe koszty operacyjne i wyższą jakość środowiska wewnętrznego.


Eleganckie wnętrza Prime Corporate Center wykończone naturalnymi, wysokiej jakości ponadczasowymi materiałami (drewno, kamień, stal nierdzewna) sprawią, że budynek przez lata będzie dowodem ponadczasowej jakości i elegancji, tak jak w przypadku wcześniejszych realizacji biurowych w Warszawie m.in. Warsaw Financial Center przy Emilii Plater oraz International Business Center przy Rondzie Jazdy Polskiej.


Do dyspozycji przyszłych najemców zostanie przygotowana profesjonalna recepcja, przestronne i wygodne lobby z częścią wypoczynkową oraz restauracja. Na poziomie od -1 do -5 zostanie ulokowany garaż podziemny z 193 miejscami parkingowymi.


Inwestor otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę 29 stycznia 2013. Prace budowlane rozpoczną się w czwartym kwartale 2013 roku i potrwają około 22 miesiące. Planowany termin oddania do użytkowania to III kwartał 2015 roku.


Przy komercjalizacji wieży biurowej Golub GetHouse współpracuje z agencją Savills.


Źródło: Golub GetHouse

28.05.2013


Tagi: biurowiec, inwestycja, Prime Corporate Center, Golub GetHouse, Grzybowska 78, powierzchnie biurowe, wynajem


BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE