QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Poleczki Business Park w Warszawie

Colliers International, wiodący doradca na rynku nieruchomości komercyjnych będzie pośredniczył w wynajmie powierzchni biurowo-usługowych w projekcie Poleczki Business Park w Warszawie.


Poleczki Business Park w Warszawie będzie największym parkiem biznesu w Europie Środkowej


NAJNOWSZE INFORMACJE

Inwestycja Poleczki Business Park, którą firmy UBM przy współpracy z CA IMMO planują zrealizować do 2017 roku, zakłada wykonanie piętnastu budynków biurowo – usługowych z funkcją parkingową, w tym wielokondygnacyjnego parkingu (ok.1000 miejsc). Poleczki Business Park, jako największy park biznesu w Europie Środkowej będzie oferować łącznie ok. 210 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. W 2010 ukończono fazę pierwszą projektu oddaniem do użytku budynków A1 i A2 o łącznej powierzchni najmu 45 000 m2. W styczniu 2011 r. rozpoczęto realizację drugiego etapu, w ramach którego powstały dwa trzypiętrowe budynki B1 i C1, o łącznej powierzchni 21 000 m2.W obecnej fazie realizacji, Poleczki Business Park oferuje 7 000 m2 powierzchni biznesowej i wystawienniczej na parterze.


Projekt kompleksu Poleczki Business Park jest wdrażany zgodnie z koncepcją budownictwa zrównoważonego. Budynki powstałe w czasie drugiej fazy realizacji zostały nagrodzone złotym certyfikatem LEED w kategorii CS (Core and Shell). Potwierdza to wykorzystanie przez wykonawców najnowszych rozwiązań technicznych, które jednocześnie są przyjazne środowisku. Najemcy mogą spodziewać się wyższej efektywności pracy dzięki zastosowaniu ekologicznych materiałów wykończeniowych.


Poleczki BP jest usytuowany w bardzo dogodnym miejscu, 3km od lotniska Okęcie, 10 km od centrum miasta i w pobliżu dróg ekspresowych S2 i S79. Deweloper dodatkowo usprawnia komunikację do kompleksu – działają już dwa shuttle busy – bezpłatne autobusy zapewniające najemcom transport do metra Imielin i Lotniska Okęcie. W kwietniu br. zostanie uruchomiona stacja rowerowa Veturilo – Poleczki Business Park. Za projekt architektoniczny Poleczki BP odpowiedzialna jest pracownia RKW Polska, obecnie prace projektowe dla inwestycji prowadzi zespół architektów UBM Polska.


Colliers International będzie odpowiadać za komercjalizację Poleczki Business Park wspólnie z Jones Lang La Salle.


Źródło: Colliers International

18.03.2013


Tagi: park biznesu, Poleczki Business Park, komercjalizacja


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...