QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Perspektywa dla MŚP na 2013r. w Świdnicy

Kolejne spotkanie konferencyjne organizowane przez PKO Bank Polski z cyklu-Perspektywy dla MŚP na 2013 r- fundusze unijne, źródła finansowania, podatek VAT. Odbyło się w środę 6 marca w Sali Narad Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy.Sala Narad Świdnickiego Urzędu Stanu Cywilnego już od rana napełniała się przybywającymi na konferencję słuchaczami, byli nimi przede wszystkim przedsiębiorcy i pracownicy przedsiębiorstw z powiatów: Świdnickiego, Dzierżoniowskiego, Ząbkowickiego, Strzelińskiego, Kłodzkiego, Wałbrzyskiego, Kamiennogórskiego, Jeleniogórskiego.


Podczas trwającego cały dzień spotkania słuchacze poinformowani zostali o Funduszach Unijnych- aktualnej i przyszłej perspektywie finansowa Unii Europejskiej. Poznali możliwości jakie dają poręczenia Dolnośląskiego Funduszu Gwarancyjnego w ramach inicjatywy JEREMIE, a także poszerzyli swoją wiedzę z obszarów zmian w podatku od towarów i usług w 2013 roku. Patronami merytoryczni konferencji były Urząd Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Fundusz Gospodarczy oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.


Konferencja miała otwartą formułę, wielokrotnie padały pytania „z sali” , a prelegenci wiele razy indywidualnie kontynuowali rozmowy i wyjaśniali wszelkie niejasności w kuluarach i na stoiskach informacyjnych, które czekały na zainteresowanych podczas przerw.


Lokalnymi partnerami Świdnickiej konferencji była Sudecka Izba Przemysłowo- Handlowa oraz Sudecki Związek Pracodawców. Swym patronatem honorowym konferencję wsparł Prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek, który uroczyście wraz z Jerzym Tutajem Członkiem Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przywitał przybyłych na konferencję przedsiębiorców.


Wsparcie władz, stowarzyszeń lokalnych, a także liczne przybycie lokalnych przedsiębiorców dowodzą, iż inicjatywa i spotkania tego typu mają ogromny sens. Współpraca między organizacjami i przedsiębiorcami jest niezwykle istotna w dbaniu zarówno o wspólne, jak i jednostkowe interesy. Sprzyja zacieśnianiu wspólnych relacji, sprawności kolejnych i planowaniu zupełnie nowych inicjatyw.


Podjęty dialog kontynuowany będzie podczas kolejnego spotkania w Legnicy 26 marca, na które już teraz serdecznie zapraszamy!


Źródło: PKO Bank Polski

08.03.2013


Tagi: konferencja, Świdnica, MŚP


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...