QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Perspektywa dla MŚP na 2013r. w Świdnicy

Kolejne spotkanie konferencyjne organizowane przez PKO Bank Polski z cyklu-Perspektywy dla MŚP na 2013 r- fundusze unijne, źródła finansowania, podatek VAT. Odbyło się w środę 6 marca w Sali Narad Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy.Sala Narad Świdnickiego Urzędu Stanu Cywilnego już od rana napełniała się przybywającymi na konferencję słuchaczami, byli nimi przede wszystkim przedsiębiorcy i pracownicy przedsiębiorstw z powiatów: Świdnickiego, Dzierżoniowskiego, Ząbkowickiego, Strzelińskiego, Kłodzkiego, Wałbrzyskiego, Kamiennogórskiego, Jeleniogórskiego.


Podczas trwającego cały dzień spotkania słuchacze poinformowani zostali o Funduszach Unijnych- aktualnej i przyszłej perspektywie finansowa Unii Europejskiej. Poznali możliwości jakie dają poręczenia Dolnośląskiego Funduszu Gwarancyjnego w ramach inicjatywy JEREMIE, a także poszerzyli swoją wiedzę z obszarów zmian w podatku od towarów i usług w 2013 roku. Patronami merytoryczni konferencji były Urząd Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Fundusz Gospodarczy oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.


Konferencja miała otwartą formułę, wielokrotnie padały pytania „z sali” , a prelegenci wiele razy indywidualnie kontynuowali rozmowy i wyjaśniali wszelkie niejasności w kuluarach i na stoiskach informacyjnych, które czekały na zainteresowanych podczas przerw.


Lokalnymi partnerami Świdnickiej konferencji była Sudecka Izba Przemysłowo- Handlowa oraz Sudecki Związek Pracodawców. Swym patronatem honorowym konferencję wsparł Prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek, który uroczyście wraz z Jerzym Tutajem Członkiem Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przywitał przybyłych na konferencję przedsiębiorców.


Wsparcie władz, stowarzyszeń lokalnych, a także liczne przybycie lokalnych przedsiębiorców dowodzą, iż inicjatywa i spotkania tego typu mają ogromny sens. Współpraca między organizacjami i przedsiębiorcami jest niezwykle istotna w dbaniu zarówno o wspólne, jak i jednostkowe interesy. Sprzyja zacieśnianiu wspólnych relacji, sprawności kolejnych i planowaniu zupełnie nowych inicjatyw.


Podjęty dialog kontynuowany będzie podczas kolejnego spotkania w Legnicy 26 marca, na które już teraz serdecznie zapraszamy!


Źródło: PKO Bank Polski

08.03.2013


Tagi: konferencja, Świdnica, MŚP


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Firma Apsys postanowiła przenieść swoją warszawską siedzibę do jednego z najbardziej prestiżowych budynków...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...