QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Centrum Inter IKEA w Lublinie

Na działce, na której Inter IKEA Centre Group Poland planuje wybudować centrum handlowe, trwają już prace przygotowawcze. Na teren przyszłej budowy wjechały maszyny, które wyburzają pozostałości po starych budynkach oraz czyszczą teren z gruzu i śmieci. Dzięki tym działaniom już niedługo działka będzie gotowa do rozpoczęcia na niej prac budowlanych, a okoliczni mieszkańcy zyskają wokół siebie bardziej estetyczną oraz bezpieczną przestrzeń.


Na terenie przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie zostanie wybudowane centrum handlowe ze zintegrowanym sklepem IKEA


NAJNOWSZE INFORMACJE

Lubelskie centrum Inter IKEA Centre Group Poland będzie największym obiektem handlowym we wschodniej Polsce. Wielkość terenu pod inwestycję wynosi 29 ha, natomiast przyszła powierzchnia handlowa – 80 000 m2. Powstanie na niej ponad 150 sklepów i punktów usługowych, w tym pierwszy w południowo-wschodniej części kraju sklep IKEA. Najemcami przyszłego centrum handlowego będą między innymi: hipermarket Tesco, dwupoziomowy SMYK MEGASTORE, sklep Reserved, Cropp, Mohito, House i SinSay oraz salon home&you. Według założonych planów pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym centrum handlowym już w 2014 roku.


Inter IKEA Centre Group Poland będzie miała znaczący wkład w skomunikowanie dzielnicy Bursaki z drogą krajową nr 19. Zostanie wybudowana ul. Dłotlice na odcinku od ul. Nasutowskiej do granicy miasta. Na tej ulicy, przy centrum handlowym powstanie pętla autobusowa i przystanek łączący komunikację miejską i podmiejską. Dodatkowo, Inter IKEA Centre Group Poland wybuduje ul. Nasutowską na odcinku, który połączy realizowaną przez miasto ul. Stefczyka z Aleją Spółdzielczości Pracy. Natomiast sama Aleja Spółdzielczości Pracy zostanie zmodernizowana: na odcinku przy granicy miasta, gdzie łączy się z krajową „19”, pojawią się nowe przystanki autobusowe, zostaną rozbudowane połączenia z serwisowymi pobocznymi drogami lokalnymi oraz powstanie bezkolizyjny węzeł komunikacyjny wraz z wiaduktem.


Źródło: Inter IKEA Centre Group Poland

15.02.2013


Tagi: centrum handlowe


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...