QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Kompleks biurowy Alchemia w Gdańsku

Alchemia to najnowocześniejszy kompleks wielofunkcyjny w Trójmiejście. Docelowo będzie to zespół 7 budynków. 6 z nich realizowanych będzie w koncepcji wspólnej czterokondygnacyjnej bazy, oferującej usługi towarzyszące, na której posadowione będą wielokondygnacyjne wieże biurowe. Budynek siódmy stanowić architektoniczne zwieńczenie całej inwestycji oraz atrakcyjną dominantę, górującą nad skrzyżowaniem Alei Grunwaldzkiej i ul. Kołobrzeskiej.


Wielofunkcyjny kompleks Alchemia powstaje w Gdańsku


I etap Alchemii to dwa budynki biurowe, sześcio- i ośmiokondygnacyjny, połączone wspólną czterokondygnacyjną podstawą. Powierzchnia użytkowa przewidziana do wynajęcia to 21.480 metrów kwadratowych. Blisko 16.500 metrów kwadratowych zajmą powierzchnie biurowe najwyższej klasy. 4.000 metrów kwadratowych zajmie kompleks rekreacyjno-sportowy, oferujący 25 metrową pływalnię, salę sportową do gier zespołowych, 15 metrową ściankę wspinaczkową, a także fitness, siłownię, salę cardio oraz inne atrakcje. Istotnym elementem oferty będzie punkt przedszkolny, zlokalizowany na 1 piętrze. Oprócz głównych funkcji inwestycji przewidziano także ponad 700 metrów kwadratowych z przeznaczeniem na oddział banku, restaurację lub kawiarnię. Alchemia będzie jedynym obiektem w Trójmieście z tak bogatą ofertą usług towarzyszących funkcji biurowej. Dopełnieniem oferty będzie ponad 400 miejsc parkingowych zlokalizowanych na czterech poziomach.


Alchemia, jako pierwszy obiekt w Trójmieście i jeden z pierwszych w kraju została precertyfikowana w systemie LEED na najwyższym poziomie Platinum.


Źródło: Torus

14.11.2012


Tagi: kompleks biurowy, biurowce, Alchemia, powierzchnie biurowe, biura


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Kinnarps Polska uruchamia wyprzedaż mebli biurowych poprzez sklep internetowy...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...