QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Tydzień po Wrocław Career EXPO – jak było?

Wrocław Career EXPO 2012, które z datą 14 listopada zamknęło jesienny sezon targów pracy w Polsce, okazało się niewątpliwym sukcesem, głównie pod kątem poziomu organizacji i frekwencji. Kolejna edycja przewidziana jest na wiosnę 2013 r.NAJNOWSZE INFORMACJE

Choć oficjalny początek targów ustalono na godz. 11:00, już po 10:00 przed wejściem na halę IASE ustawiali się w kolejkę pierwsi uczestnicy. 250 z nich otrzymało torbę z upominkami od firm partnerskich i organizatorów. Obecność każdego z odwiedzających została odnotowana – przez cały dzień na targach spędziło od dwóch do ośmiu godzin dokładnie 3007 zarejestrowanych gości. 70% z nich to studenci i świeżo upieczeni absolwenci, pozostałe 30% - zdeklarowani pracownicy z doświadczeniem, specjaliści.


Podczas Wrocław Career EXPO odbyło się 9 szkoleń i wykładów, prowadzonych m.in. przez Komisję Europejską, firmę szkoleniową Active Strategy czy firmy partnerskie – np. AmRest. Uczestniczące w nich osoby przyswajały wiedzę dotyczącą odkrywania własnego potencjału zawodowego i rozwoju w konkretnych firmach.


- Bardzo udane targi, super szkolenia, organizacja też jak najbardziej na tak – podsumowuje wydarzenie jedna ze studentek Politechniki Wrocławskiej. Pozytywne opinie wyrażały również firmy.


- To jedne z najlepiej zorganizowanych targów pracy, na jakich kiedykolwiek byłam – mówi Małgorzata Zawada z PwC.


Przez cały czas trwania targów na zaaranżowanej scenie nieustannie odbywały się prezentacje i konkursy, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Szczęśliwym zwycięzcą nagrody głównej – iPada mini – został Piotr Wojdyło.


Organizatorzy już teraz planują kolejną, wiosenną edycję targów – Wrocław Career EXPO 2013 – tym razem w głównym budynku Hali Stulecia i na większą skalę. Zamierzają zaskoczyć odwiedzających jeszcze nie raz, dlatego warto trzymać rękę na pulsie i regularnie odwiedzać stronę www.careerexpo.pl a także fanpage wydarzenia: www.facebook.com/pl.careerEXPO.


Źródło: Career EXPO

23.11.2012


Tagi: targi pracy, Wrocław Career EXPO 2012


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE