QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba

W Szklarskiej Porębie, przy ulicy Górnej 19 powstaje nowy elegancki kompleks wypoczynkowy, kierujący swoją ofertę zarówno do świata biznesu, jak i do rodzin z dziećmi. Na obszarze 3 hektarów przewidziane są trzy budynki apartamentowe oraz aparthotel, całość o łącznej powierzchni użytkowej ok 15.000 mkw, z widokiem na panoramę Szklarskiej Poręby i szczyt Szrenica od strony południowej. Wielkość apartamentów wynosi od 36 do 100 mkw, a cena pobytu za dobę zaczyna się od 200 zł za cały apartament. Ośrodek powita pierwszych turystów już w II połowie tego roku. Cały czas prowadzona jest również sprzedaż inwestycyjna apartamentów.NAJNOWSZE INFORMACJE

Inwestorem projektu jest spółka Univitae, a wyłącznym operatorem – Sun & Snow. W budynkach apartamentowych zaplanowano 135 lokali, a w hotelu – 150 pokoi. Wartość całej inwestycji to blisko 80 mln złotych.


Goście Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba będą mogli skorzystać ze zróżnicowanej oferty, która z jednej strony obejmie tarasy widokowe z leżakami, restauracje i ośrodek SPA, a z drugiej – miejsce spacerowo-grilowe, a także trzy ogrody, w tym ogród zapachowy i drugi położony nad samym strumieniem. Inwestor przewidział również cały pakiet atrakcji dla rodzin z dziećmi, w tym własny stok narciarski dla dzieci, bezpieczne place zabaw oraz program opieki zapewnianej przez animatorów. To pierwszy ośrodek w Polsce oferujący na swoim terenie stoki narciarskie.


Ośrodek będzie działać na zasadzie zarządzania wynajmem apartamentów należących do inwestorów prywatnych i instytucjonalnych.


Szklarska Poręba jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, w której sezon turystyczny trwa przez wiele miesięcy. Latem miejscowość przyciąga rowerzystów, amatorów pieszych wycieczek, lub po prostu – odpoczynku w górach. Zimą miasteczko zamienia się w narciarski kurort. W promieniu 20 min jazdy busem po stronie polskiej i czeskiej rozlokowanych jest ok. 45 wyciągów, a do tego ponad 200 km tras biegowych. To tutaj organizowany jest Puchar Świata w biegu zjazdowym.


Sun & Snow jest największą w kraju firmą zarządzającej wynajmem apartamentów wakacyjnych. Obecnie firma zarządza 500 apartamentami zlokalizowanymi w 22 najpopularniejszych polskich kurortach oraz aglomeracjach: Świnoujściu, Sopocie Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Krynicy Morskiej, Zakopanem, Krynicy-Zdrój, Wiśle, Karpaczu, Stegnie, na Mazurach, a także w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. W najbliższym czasie oferta zarządzania wynajmem poszerzy się o kolejne miejscowości, np. Kraków i Gdynię.


Źródło: Sun & Snow

03.07.2012


Tagi: nowy kompleks wypoczynkowy


SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...