QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Biurowiec GreenWings w Warszawie

W Warszawie, przy ulicy 17 Stycznia, w sąsiedztwie Międzynarodowego Lotniska Chopina, niebawem rozpocznie się budowa GreenWings - ultranowoczesnego biurowca klasy A, spełniającego wymogi jakie stawia zrównoważone budownictwo. Obiekt o kształcie skrzydeł dostarczy niespełna 11 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej.W GreenWings najnowocześniejsze technologie są podporządkowane naturze. Jego smukłe elementy ze szkła, stali i betonu wtapiają się w unikatową formę geometryczną, a nowoczesny wystrój i funkcjonalność zapewnią najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek nie będzie posadowiony w bezpośrednim sąsiedztwie innych nieruchomości, co zagwarantuje optymalny dostęp światła dziennego do pomieszczeń pracy na wszystkich kondygnacjach.


Obiekt składać się będzie z siedmiu kondygnacji, umożliwiając elastyczny podział pięter nawet dla czterech najemców, co pozwoli także mniejszym podmiotom na użytkowanie przestrzeni GreenWings. Podziemny parking zaoferuje 270 miejsc dla kierowców. Zaplanowano możliwość parkowania rowerów (powstanie aż 80 miejsc), dodatkowo umożliwiając rowerzystom korzystanie z szatni i pryszniców.


Filozofią GreenWings jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na minimalizację kosztów operacyjnych, poprawę warunków pracy i zapewnienie zdrowego środowiska dla wykonywania swoich obowiązków. Budynek otrzymał ocenę “Very Good” w bieżącym raporcie BREEAM – cenionego, światowego systemu oceny zrównoważonego budownictwa – i z taką oceną zajmuje czołowe miejsce w rankingu nowych biurowców w Polsce. W projekcie zastosowano szereg rozwiązań ekologicznych, m. in.: indywidualne sterowanie przez użytkowników i monitorowanie zużycia energii elektrycznej, ogrzewania, chłodzenia i wody. Części wspólne zdobić będą aktywne biologicznie „zielone ściany”. Autorem projektu jest biuro architektoniczne JEMS Architekci.


Inwestorem tego przedsięwzięcia jest Greenwings Offices Sp. z o.o., natomiast spółką zarządzającą całym procesem inwestycyjnym jest OKRE Development. OKRE jest podmiotem należącym do dwóch grup o belgijskich korzeniach, działających na międzynarodowym rynku nieruchomości od ponad 30 lat. Agentami wynajmującymi są: Cushman & Wakefield oraz NAI Estate Fellows.


Źródło: Greenwings Offices Sp. z o.o.

01.06.2012


Tagi: ulicy 17 Stycznia, biurowiec klasy A, GreenWings


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...