QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

T-Mobile Office Park w Warszawie

Nowy ekologiczny kompleks biurowy o powierzchni 40 000 m2 - T-Mobile Office Park powstanie na Mokotowie. Głównym najemcą będzie Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), jeden z największych operatorów sieci komórkowych w Polsce, która zajmie 27 000 m2, czyli blisko 70% powierzchni biznesowej. PTC wprowadzi się do swojej siedziby już w 2013 r. Porozumienie między PTC, reprezentowaną przez DTZ, a Ghelamco Poland to największa umowa najmu podpisana na polskim rynku nieruchomości w tym roku.NAJNOWSZE INFORMACJE

T-Mobile Office Park to kolejna inwestycja Ghelamco przyjazna dla środowiska. Projekt od samego początku realizowany jest zgodnie z wymaganiami eko-certyfikatu BREEAM i ze względu na swój ekologiczny charakter pozwoli przyszłym najemcom nie tylko przyczynić się do dbałości o środowisko naturalne, ale także wydatnie zmniejszyć koszty eksploatacji powierzchni biurowych.


W skład kompleksu przy ulicy Marynarskiej wejdą połączone budynki biurowe liczące od sześciu do ośmiu kondygnacji. Nowoczesny park biznesowy zaoferuje łącznie 40 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Kompleks połączy w sobie funkcję biurową oraz usługowo-handlową. W ramach projektu powstanie łącznie 1400 miejsc parkingowych, a także miejsca parkingowe i infrastruktura sanitarna przeznaczona dla rowerzystów i motocyklistów oraz zielone patio z elementami małej architektury. Aktualnie na działce przy ulicy Marynarskiej prowadzone są prace związane z realizacją ściany szczelinowej. Budowa zakończy się w 2013 roku.


Źródło: Ghelamco

15.05.2012


Tagi: kompleks biurowy, Mokotów, T-Mobile Office Park, główny najemca, PTC


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...