QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Salon Inwestycyjny IPO SA w Warszawie

Dnia 20 marca 2012 odbyła się kolejna edycja Salonu Inwestycyjnego – cyklicznej inicjatywy organizowanej przez IPO SA. Partnerem Merytorycznym Salonu był Friedrich Wilhelm Raiffeisen – lider w sektorze Private Banking, który rozpoczął Wydarzenie prelekcją „Finanse, Wiedza, Różnorodność - Bankowość Prywatna Friedrich Wilhelm Raiffeisen".NAJNOWSZE INFORMACJE

Salon zgromadził blisko 40 uczestników, przed którymi prezentowały się spółki, poszukujące kapitału na rozwój działalności. Pierwszą z nich była spółka Surfland Deweloper System SA, dostarczająca deweloperom innowacyjne rozwiązania IT. Nowatorskie pomysły spółki w tym zakresie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów.


Jako druga zaprezentowała się spółka Wake Park SA, pomysłodawca i założyciel wrocławskiego obiektu rekreacyjno – sportowego „WakePark Wrocław”. Prezes Zarządu Wake Park SA przedstawiał inwestorom plany utworzenia sieci tego typu obiektów w największych miastach w kraju.


Dokładnie w środku wydarzenia, swoją ekspercką prelekcję przeprowadził Bogusław Bartoń – Wiceprezes spółki IPO SA, będącej Organizatorem całego przedsięwzięcia. Prezentacja dotyczyła tematu: „Rynek NewConnect szansą na rozwój – rola Autoryzowanego Doradcy”.


Jako trzecia zaprezentowała się spółka Very Nice Studio SA, która prężnie rozwija się w branży gier komputerowych - jako twórca, producent i deweloper gier.


Czwarta w kolejności zaprezentowała się spółka, działająca w obszarze nowych technologii IT - iWave Group SA. Firma zajmuje się kompleksową obsługą bezprzewodowych sieci internetowych, od eksportu i importu narzędzi, po ich sprzedaż i instalację.


Udział w Salonie przyniósł wiele korzyści zarówno inwestorom, jak i prezentującym się spółkom. Inwestorzy poznali nowe kierunki rozwoju na rynku oraz mogli wybrać interesujący ich projekt inwestycyjny. Spółki z kolei miały niepowtarzalną szansę na zaprezentowanie się przed gronem inwestorów, pozyskanie nowych kontaktów biznesowych i w rezultacie - pozyskanie kapitału na dalszy rozwój.


Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Salonu Inwestycyjnego, który odbędzie się 24 maja 2012 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


Źródło: IPO SA

24.03.2012


Tagi: Salon Inwestycyjny, GPW


Udostępnij

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE