QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
FORD
Szukaj 

Nowe połączenia Ryanair z Krakowa i Łodzi do Oslo

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła, że od 1 listopada br. zostaną uruchomione nowe połączenia lotnicze z Krakowa i Łodzi do Oslo Torp.


Otwarcie nowego kierunku spowoduje zwiększenie się ruchu pasażerskiego na krakowskim lotnisku do ponad 450 tys. rocznie, zapewniając utrzymanie 45 stanowisk pracy.


- Kraków świętuje otwarcie kolejnego kierunku, tym razem do Oslo Torp, który od dziś jest dostępny w sprzedaży. Z ogólna liczbą 12 kerunków dostępnych z Krakowa, pasażerowie będą mogli skorzystać tego lata ze wspaniałej oferty tanich lotów i żadnych opłat za paliwo, które gwarantuje Ryanair - powiedział Laszlo Tamas, szef Działu Marketingu i Sprzedaży Ryanair.


Natomiast od 3 listopada pasażerowie będą mogli polecieć do Oslo Torp z łódzkiego lotniska. Połączenie będzie dostępne 3 razy w tygodniu (wtorek,czwartek i sobota).

Otwarcie nowego kierunku spowoduje zwiększenie się ruchu pasażerskiego na łódzkim lotnisku, będzie to już 5 kierunek Ryanair z Łodzi.


Kończy się właśnie promocja "1 milion miejsc za 1 PLN" . Bilety dostępne do nabycia na stronie www.ryanair.com do północy w czwartek 16 lipca.


O Ryanair

Ryanair jest największym tanim przewoźnikiem w Europie, z 33 bazami oraz 850 międzynarodowych tras w 26 krajach. Pod koniec lipca 2009, Ryanair będzie dysponował flotą liczącą 199 nowych samolotów Boeing 737-800.W ciągu następnych 3 lat zostanie zakupione 116 nowych samolotów. Obecnie Ryanair zatrudnia ponad 6,000 pracowników i w roku 2009 planuje przewieźć około 67 milionów pasażerów.


Aktualności z kraju


Źródło: Ryanair

17.07.2009


Tagi: Ryanair, nowe połączenia do Oslo Torp

SPOTKANIA BIZNESOWE

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Z przyjemnością informujemy, że nasz najemca, firma Talex S.A. oraz zarządzający...

WROCŁAW - BIURA KLASY A NA SPRZEDAŻ

foto

Na sprzedaż nowoczesne biura klasy A w nowopowstającym biurowcu SQ Business Center...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Łączymy sprzedających i kupujących na wspólnej...

KINNARPS - MEBLE

foto

Pod hasłem „OTWARCI NA ZMIANY” (OPEN FOR CHANGE) na tegorocznych targach Orgatec Kinnarps przedstawił...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Od połowy lipca, WCL oferuje do wynajęcia obiekt magazynowy o pow. 1650 m2 z 12 bramami...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...