QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Wola House w Warszawie

W dniu 16 grudnia Unidevelopment podpisał umowę przedwstępną, warunkową w sprawie zakupu spółki SPV, powołanej w celu realizacji biurowca Wola House. Inwestycja na warszawskiej Woli posiada już prawomocne pozwolenie na budowę.Najnowsze informacje

Budynek Wola House będzie zlokalizowany w Warszawie przy Al. Prymasa Tysiąclecia. Powierzchnia całkowita tego biurowca wyniesie 33.885 mkw. z czego 22.068 mkw. stanowić będzie część naziemna, a 11.817 mkw. część podziemna.


Budynek Wola House zostanie wybudowany zgodnie z wymaganiami klasy A. Konstrukcja składać się będzie z trzech prostopadłościennych brył, ułożonych w kształt litery H. Powstanie tu 9 kondygnacji naziemnych i 3 kondygnacje podziemne. Na parterze, w głównym wejściu zamontowane zostaną drzwi obrotowe. Powstanie też ogólnodostępna kantyna, powierzchnie biurowe oraz pomieszczenia techniczne. Na wyższych piętrach planowane są powierzchnie open-space o funkcji biurowej. Ich łączna powierzchnia wyniesie 19.160 mkw. Z kolei w garażu powstanie 248 miejsc parkingowych. Na każdym poziomie podziemnym planowane są również powierzchnie magazynowe oraz pomieszczenia techniczne. Przednia część budynku będzie wyróżniała go spośród pozostałych obiektów. Skrajna część od strony frontu będzie „ścięta” pod kątem 83° w stosunku do powierzchni terenu i zakończona niższymi bryłami ze szkła.


Budynek będzie zlokalizowany w otoczeniu sprzyjającym inwestycji biurowej. W pobliżu znajdują się inne biurowce oraz centra handlowe. Atrakcyjność lokalizacji zwiększa łatwy dostęp do dworca Warszawa Zachodnia, dogodny dojazd do lotniska Okęcie i tras wylotowych z Warszawy. W miejsce planowanej inwestycji można dojechać zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i transportem własnym. W przyszłości w pobliżu przebiegać ma linia metra.


Unidevelopment Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, której oferta obejmuje domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, jak i nieruchomości komercyjne. Spółka należy w 100% do UNIBEP S.A. – dynamicznie rozwijającej się i stabilnej finansowo spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Unidevelopment Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Spółka posiada również prestiżowy Certyfikat Dewelopera przyznany przez kapitułę PZPB (Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa).


Źródło: Unidevelopment Sp. z o.o.

17.12.2011


Tagi: Wola, biurowiec, Wola House


Udostępnij

ATAL BUSINESS CENTERS - WROCŁAW

foto

Wrocławski biurowiec Krakowska 35 jest już w ostatniej fazie...

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE