QBusiness.plReNews.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
QBusiness.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
Szukaj 

Karolkowa Business Park w Warszawie

Grupa deweloperska ABLON rozpoczęła budowę Karolkowa Business Park – kompleksu biurowego, który ma stać się siedzibą instytucji finansowych i wiodących firm zlokalizowanych w centrum Warszawy.Najnowsze informacje

Karolkowa Business Park (KBP) będzie 12-kondygnacyjnym kompleksem biurowym klasy A, oferującym 15000 mkw. powierzchni użytkowej oraz 3200 mkw. przestrzeni o przeznaczeniu handlowym i rozrywkowym. Do dyspozycji użytkowników zostanie oddanych dodatkowo 260 miejsc na parkingu podziemnym.


Nieruchomość zlokalizowana będzie u bram dzielnicy Wola, która już teraz określana jest mianem “hot-spotu” w kwestii rozwoju budownictwa komercyjnego w Warszawie. Lokalizacja KBP posiada jeszcze szereg innych atutów – usytuowana jest w obrębie ulic Grzybowskiej, Karolkowej i Towarowej, przy wyjściu z nowo budowanej stacji metra „Rondo Daszyńskiego”, bezpośrednio przy węźle komunikacji autobusowej i tramwajowej.


Generalnym wykonawcą projektu Karolkowa Business Park jest KARMAR S.A. Całkowity koszt inwestycji wynosił będzie 20 milionów Euro. Oddanie kompleksu do użytku planowane jest na maj 2013 roku.


Nowoczesne i szykowne przestrzenie handlowe w przyziemiu kompleksu przeznaczone będą na restauracje, shopping&lifestyle, galerie i szereg usług dla pracowników i wszystkich gości odwiedzających KBP. Ponad 2500 mkw. zielonej przestrzeni, usytuowanej na dachach i powszechnie dostępny plac, stworzą unikalne środowisko pracy, ale też i miejsce dla rozmaitych wydarzeń na wolnym powietrzu. Inne budynki komercyjne w Warszawie nie są w stanie zaoferować takich możliwości.


Grupa ABLON Limited rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Obecnie jest jednym z największych deweloperów na Węgrzech oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej aktywnie działając w kilku sektorach nieruchomości. Projekty Grupy obejmują nieruchomości biurowe klasy A, handlowe, mieszkaniowe, parki logistyczne oraz hotele. Od lipca 2011 r. Grupa ABLON jest notowana na Głównym Rynku Giełdy Londyńskiej (LSE:ABL).


Źródło: Grupa ABLON Limited

14.12.2011


Tagi: kompleks biurowy, Karolkowa Business Park


Udostępnij

BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

NIERUCHOMOŚCI - FIRMA DORADCZA

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

PLATFORMA ZAKUPOWA - ZOBACZ I SKORZYSTAJ!

giełda

Komfort rodziców, zadowolenie maluchów, a przede wszystkim kształtowanie kultury spożywania rodzinnych...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


Wrocławskie Centrum Logistyczne wynajmie powierzchnię w biurowcu...

SPOTKANIA BIZNESOWE